Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3453239
31817
510
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kósa István (1953-) DN "Horoszkóp érmesorozat - Skorpió " ezüstözött fém emlékérem, kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban (42,5mm) T:PP 3327465
31818
510
Numizmatika
DN "Horváth Ferenc " kétoldalas, öntött bronz plakett, nem eredeti tokban. Szign.: GYL (~118-120mm) T:AU 3446159
31819
510
Numizmatika
DN "I. Lipót - Székesfehérvár visszahódítása a török megszállás alól 1688-ban " kétoldalas bronz emlékérem, "COPIE" jelzett replika (46mm) T:XF 3447973
31820
510
Numizmatika
DN "Igen én élni s hódítani fogok egy fájdalmas nagy élet jussán Ady " kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (~80mm) T:AU 3035268
31821
510
Numizmatika
DN "II. Ulászló guldiner 1499 " porcelán emlékérem (40mm) T:UNC 3444358
31822
510
2200
Numizmatika
DN "Kossuth Lajos " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU, patina 3426248
31823
510
2200
Numizmatika
DN "Kossuth Lajos / Szabadság - Egyenlőség - Testvériség 1848 " kétoldalas bronz emlékérem füllel (34,5mm) T:VF, patina 3443846
31824
510
Numizmatika
DN "Liszt Ferenc " egyoldalas, öntött bronz plakett, fa talapzaton (plakett:~100x100mm ; talapzat:~165x175mm) T:XF, repedés a talapzaton, a hátoldalán szegecselt a repedés és szögelt drót az akasztáshoz 3450640
31825
510
Numizmatika
DN "Miskolci Nemzeti Színház - 1 Fintor / PLAVTVS - A bögre " aranyozott Al emlékérem (50mm) T:AU,XF 3378885
31826
510
Numizmatika
DN "Néptánctagozat - 30 " egyoldalas öntött bronz emlékérem (61,5mm) T:XF,VF 3416278
31827
510
Numizmatika
DN "Ő kit nevemmel magambazárok zokog e börtönben " egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: CS (103mm) T:AU,XF patina 3444349
31828
510
Numizmatika
DN "Petőfi Sándor " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán fúrt lyukakkal (80mm) T:AU, patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft