Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 362

1976. "VÍZÜGYI SZAKKÖZÉPISKOLÁK ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENYE" egyoldalas, öntött, bronz plakett, eredeti díszdobozban. Dobozban "1975-1976. II. díj" táblával. Szign.: TJ (?) (74x110mm) T:AU patinás
31697.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1977. "25 éves a Lehel hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" Ag emlékérem, eredeti tokban (42,80g/0.835/42,5mm) T:UNC patina
31698.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1977. "25 év Mór közoktatásáért" egyoldalas, öntött bronz plakett (~122-124mm) T:AU
31699.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1978. "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Érseki főszékesegyház Esztergom 1978" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem tokban (23,98g/0.999/38mm) T:AU
31700.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1979. "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulójára - Salgótarján 1979" kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:AU
31701.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1979. "Marcus Aurelius / 75 éves a pécsi múzeum 1904-79" kétoldalas kerámia emlékérem (~58mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Derkovits Gyula / Szombathelyi Képtárépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
31702.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1979. "SZÖVTERV 1954-1979" 25 éves a Szövterv plakett, egyoldalas, öntött bronz (100mm) T:AU
31703.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (32mm) T:UNC
31704.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU
31705.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980" kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF
31706.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
31707.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1980. "TOTÉV 1950-1980" bronz plakett (109x70mm) T:AU
31708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft