Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3446564
31697
510
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1976. "VÍZÜGYI SZAKKÖZÉPISKOLÁK ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENYE " egyoldalas, öntött, bronz plakett, eredeti díszdobozban. Dobozban "1975-1976. II. díj" táblával. Szign.: TJ (?) (74x110mm) T:AU patinás 3428433
31698
510
Numizmatika
1977. "25 éves a Lehel hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény " Ag emlékérem, eredeti tokban (42,80g/0.835/42,5mm) T:UNC patina 3396647
31699
510
Numizmatika
1977. "25 év Mór közoktatásáért " egyoldalas, öntött bronz plakett (~122-124mm) T:AU 3446811
31700
510
13000
Numizmatika
1978. "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Érseki főszékesegyház Esztergom 1978" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem tokban (23,98g/0.999/38mm) T:AU 3347739
31701
510
Numizmatika
1979. "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulójára - Salgótarján 1979 " kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:AU 3445344
31702
510
Numizmatika
1979. "Marcus Aurelius / 75 éves a pécsi múzeum 1904-79 " kétoldalas kerámia emlékérem (~58mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Derkovits Gyula / Szombathelyi Képtárépítő Egyesület " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF 3446584
31703
510
Numizmatika
1979. "SZÖVTERV 1954-1979 " 25 éves a Szövterv plakett, egyoldalas, öntött bronz (100mm) T:AU 3431198
31704
510
Numizmatika
1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum " bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (32mm) T:UNC 3347660
31705
510
Numizmatika
1980. "MTI - Magyar Távirati Iroda 1880-1980 - Hungarian News Agency " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU 3378710
31706
510
Numizmatika
1980. "Sopronkőhidai Szövőgyár / 1955-1980 " kétoldalas bronz emlékérem (88,5mm) T:AU,XF 3417737
31707
510
30000
Numizmatika
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés " jelzett Ag kitűző (8,20g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin " jelzett Ag bélyegérem (3,30g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz " jelzett Ag bélyegérem (4,60g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina 3367556
31708
510
Numizmatika
1980. "TOTÉV 1950-1980" bronz plakett (109x70mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft