Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3454748
31649
510
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1970-1980. "Budapest " egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva, dísztokban (70mm) T:AU 3446724
31650
510
Numizmatika
1970-1980. k. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:AU patina 3397005
31651
510
Numizmatika
1970-1980 k. "A Mátra Volán Törzsgárdatagja - 25 " egyoldalas, öntött bronz törzsgárda emlékplakett 25 év után (102mm) T:XF,VF 3396270
31652
510
Numizmatika
1970-1980 k. "Mohács Város Tanácsától " kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (101mm) T:AU 3396950
31653
510
Numizmatika
1970. "10 éves a Fővárosi Távfűtő Művek 1960-1970 / Budapest Távfűtéséért " kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (60mm) T:AU, patina 3397025
31654
510
3200
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x76mm) T:AU patina 3453842
31655
510
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára, eredeti tokban (160x76mm) T:AU patina 3351972
31656
510
Numizmatika
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas Ganz bronz emlékplakett eredeti tokban, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x75mm) T:AU patina 3443920
31657
510
Numizmatika
1970. "Békéscsaba Városért " egyoldalas, aranyozott kitüntetés műgyantás városcímerrel, füllel + 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF, aranyozás lekopott 3453856
31658
510
Numizmatika
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Simon F. (61mm) T:AU patina 3417433
31659
510
3200
Numizmatika
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:AU 3396979
31660
510
3200
Numizmatika
1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága " egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft