Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 362

1970-1980. "Budapest" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva, dísztokban (70mm) T:AU
31649.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970-1980. k. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" egyoldalas öntött bronz emlékérem (68mm) T:AU patina
31650.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970-1980 k. "A Mátra Volán Törzsgárdatagja - 25" egyoldalas, öntött bronz törzsgárda emlékplakett 25 év után (102mm) T:XF,VF
31651.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1970-1980 k. "Mohács Város Tanácsától" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (101mm) T:AU
31652.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1970. "10 éves a Fővárosi Távfűtő Művek 1960-1970 / Budapest Távfűtéséért" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (60mm) T:AU, patina
31653.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük..." egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x76mm) T:AU patina
31654.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük..." egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára, eredeti tokban (160x76mm) T:AU patina
31655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük..." egyoldalas Ganz bronz emlékplakett eredeti tokban, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x75mm) T:AU patina
31656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1970. "Békéscsaba Városért" egyoldalas, aranyozott kitüntetés műgyantás városcímerrel, füllel + 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF, aranyozás lekopott
31657.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Simon F. (61mm) T:AU patina
31658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:AU
31659.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága" egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU
31660.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft