Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 362

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (93mm) T:AU
31601.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 aug. 28 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Mohács 1976 auguszt. 29" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS1
31602.

Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 aug. 28 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Mohács 1976 auguszt. 29" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo PS1

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Szentendre" egyoldalas öntött bronz plakett, a város stilizált látképével és a szocializmus idején használt címerével (65x54mm) T:AU
31603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül" vert bronz díjérem (65mm) T:AU,XF patina Hungary 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül (National Exposition at Budapest in 1885 / For S. Boros from Budapest - As the Sign of Merit)" strucked bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU,XF patina
31604.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül" vert bronz díjérem (65mm) T:AU,XF patina
Hungary 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül (National Exposition at Budapest in 1885 / For S. Boros from Budapest - As the Sign of Merit)" strucked bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

31605.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "MÉE - A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad 1685 1985" kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SK3
31606.

Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "MÉE - A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad 1685 1985" kétoldalas bronz emlékérem T:AU
Adamo SK3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Soltra E. Tamás (1955- ) ~2010. "1 Fabatka / Magyar Pénzverő Zrt." erdei körtefa emlékérem (42,5mm) + 5db "MNB Látogatásom emlékére" Cu emlékérem T:UNC
31607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Zala megyei Szervezete" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE1
31608.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Zala megyei Szervezete" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1985. "25 - A módszertani közlemények" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Juhász Gyula Tanárképző Főiskola" díszdobozban. T:AU
31609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Budapest 1935" egyoldalas, mázas gipsz plakett (198mm) T:AU,XF kis lepattanások
31610.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Oberle József Gim. Igazgató" nagyméretű mázas gipsz plakett (260x252mm) T:AU lepattanásokkal
31611.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tóth Sándor (1933-2019) 1983. "Juhász Gyula 1883-1937 / Szeretlek Színház! Pompázó hazugság... - Éremgyűjtők Szervezete Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán 1944-1981 / Művészünk emlékére - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31612.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft