Üvegtárgyak

Tételek száma: 518

cca 1840-1880, 6 darab biedermeier pohár és korsó, közte címeres darabbal, pattogzásokkal, sérülésekkel, m: 23,5 cm alatt
12657.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

12658.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

cca 1920 Kralik Bohemian Pearl váza, irizáló felületű gyöngyházszínű üvegtest, melegen rácsavart irizáló zöld üvegszál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23,5 cm
12659.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Goebel - Gustav Klimt Die Erfühlung Artis Orbis sorozat. Nagy méretű mázas üvegkép, limitált szériás. sorszámozott 9/150. sz. Külső méret 84x58 cm
12660.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
12661.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Murano Cenedese Blue Ocean oválváza. Terv.: Cenedese Vetri, cca 1960, fújt és kézzel formázott, az óceánt idéző türkizkék színű, scavo technikával készült iparművész váza. Alján jelzett: Cenedese. Hibátlan, h: 23 cm, m: 18 cm /// A Murano üvegeken alkalmazott scavo technika a régészeti ásatásokon feltárt római üvegek felületét idézi. Az eljárás során korrozív sók és ásványi anyagok olvadnak a tárgy felületére, ezáltal minden scavo váza egyedi felületet kap. /// Murano Cenedese Blue Ocean oval vase. Design: Cenedese Vetri, circa 1960, blown and hand-shaped, in a turquoise color reminiscent of the ocean, made using the scavo technique. Marked on the bottom: Cenedese. Flawless, height: 23 cm, width: 18 cm.
12662.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

12664.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

cca 1900 Kralik art nouveau kisváza, savmaratott hutaüveg, plasztikus díszítéssel, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
12665.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 1890, Victor Saglier (1809-1894) kekszkínáló. Savmaratott hutaüvegen aranyszínű kartusokban kézzel festett kétalakos zsánerjelenetek, neorokokó stílusú ezüstözött szerelékkel, jelzett az üvegen, jelzett a fogón, d: 15 cm, m: 17 cm
12666.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Loetz stílusú irizáló üvegváza, kovácsoltvas tartóval, jelzés nélkül, teljes m: 21,5 cm
12667.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

1985, Nemzeti színű üvegszálakból tekert iparművész üveg pásztorbot. Mihályfy László filmrendezőnek a Városi talaj és etnikai lélek című filmjéért az emigráns magyar közösségtől kapott ajándék. Üveg stúdiómunka, jelzés nélkül, hibátlan, h: 108 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12668.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Legras asztali lámpa, működik, m: 29 cm
12670.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft