Art deco váza. Ajkai Üveggyár (Kossuch János Ajkai Üveggyára), cca 1930, neodymium üveg, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 20 cm /// A gyárban alkalmazott neodymium üveg az ajkai iparművészek saját fejlesztése, mellyel világkiállításon is képviseltették magukat. /// Art Deco Vase. Ajka Glassworks (Kossuch János Ajkai Üveggyára), circa 1930, neodymium glass, unmarked, with minor chipping. Height: 20 cm
Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm.
Facon de Venise két sárkány alakkal díszített háromlábú váza. cca 18-19. sz., Velence vagy a velencei stílus követőjének európai műhelye, anyagában fátyolos színezésű girasol üveg, anyagába foglalt aranypor díszítéssel, több helyen ragasztott, az egyik szárny elvált, m: 26,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.