Üvegtárgyak

Tételek száma: 518

Art deco váza. Ajkai Üveggyár (Kossuch János Ajkai Üveggyára), cca 1930, neodymium üveg, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 20 cm /// A gyárban alkalmazott neodymium üveg az ajkai iparművészek saját fejlesztése, mellyel világkiállításon is képviseltették magukat. /// Art Deco Vase. Ajka Glassworks (Kossuch János Ajkai Üveggyára), circa 1930, neodymium glass, unmarked, with minor chipping. Height: 20 cm
12671.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
12672.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm.
12673.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Moser stílusú aranyfrízes váza, m: 27,5 cm
12674.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12675.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Facon de Venise két sárkány alakkal díszített háromlábú váza. cca 18-19. sz., Velence vagy a velencei stílus követőjének európai műhelye, anyagában fátyolos színezésű girasol üveg, anyagába foglalt aranypor díszítéssel, több helyen ragasztott, az egyik szárny elvált, m: 26,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12676.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

cca 1970 Salgótarjáni op-art pácolt váza. Terv.: Takács Géza. Köszörült üveg, alján karcokkal, m: 26 cm
12677.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Komáromi Vendéglősök Korcsmárosok és Kávésok Szövetkezeti Szikvízgyára uránnal színezett fejazonos sasfejes szódás üveg, kis pattogzással, m: 29,5 cm
12678.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
10

Szecessziós üvegkancsó, 2 darab. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, kopott, m: 11-12 cm
12679.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Márcos pohár. Parád, cca 19. sz. közepe, m: 9,5 cm
12680.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Murano nagyméretű üveggömb, iparművész opak színezésű üveg, akasztórésszel, hibátlan, d: 23 cm
12682.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1965, Ruda Smaland Manufaktúra, Göte Augustsson designer: Jégüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 9 cm
12683.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft