Üvegtárgyak Tételek száma: 518
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3342295
12684
500
Glass-objects
Asztali feszület. Részben festett foncsorozott hutaüveg, Erdély, cca 19. sz közepe, kopással, m: 23 cm 3162600
12685
500
Glass-objects
Hódmezővásárhely Mayer Hermann szikvízgyára feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel 27 cm 3407694
12686
500
Glass-objects
Hatalmas falusi mintás vastag üveg kínáló, kalász, kifli, kalács, gyümölcsök, népi ruhás házaspár stb. figuráival díszítve, jelzés nélkül, hibátlan, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3409406
12687
500
Glass-objects
Palack. Osztrák vagy magyar, 19. sz. második fele, kék kalcedonüveg, zománcfestett, m: 14 cm 3405272
12688
500
14000
Glass-objects
cca 1940 Murano Latticino kisváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm 3405267
12689
500
Glass-objects
Murano részben borostyán színezésű váza, jelzés nélkül, alján karcokkal, m: 14,5 cm 3405256
12690
500
Glass-objects
Murano csíkos váza. cca 1960, terv.: Dino Martens. Jelzés nélkül, alján csiszolt szöveggel, m: 32 cm 3405244
12691
500
Glass-objects
cca 1910 WMF palacktartó, benne kristály italos üveg dugóval, m: 32,5 cm 3405233
12692
500
14000
Glass-objects
cca 1900, Kralik "Baccilus" mintás üvegtárgy, lefűrészelve bonbonierré alakítva, m: 9,5 cm 3395579
12693
500
15000
Glass-objects
Vajdasági anyagában kéken színezett bordás szódás üveg Vojvodina felirattal, sasfejes fejjel, m: 30 cm 3403412
12694
500
15000
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 14x12 cm, dobozában. 3403414
12695
500
15000
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 14x12 cm, dobozában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft