Nyomtatványok

Tételek száma: 317

1928 A Magyarság c. lap I. fél évfolyami száma bekötve, félvászon kötésben.
18399.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1928 Mezőgazdasági kutatások I. évf első, induló szám, sérült állapotban + IX. évf. 1-6. számok
18400.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18401.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1928-1932 Az Erdélyi Helikon 4 db száma (I. évf. 2. sz., III. évf. 5. és 6. sz., V. évf. 3. sz.), főszerk.: Kisbán Miklós. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
18402.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

18403.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1929 Posta és távíró évkönyv, félvászon kötésben, viseltes állapotban
18404.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
18405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1929 Május 1. kiadvány, benne Szakasits Árpád, Kéthly Anna, Várnai Zseni írásai, Pérely Imre grafikáival, 8p, szakadással.
18406.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1929-1931 A Jövő Utjain pedagógiai folyóirat 6 db száma: IV. éfv. 4. sz., V. évf. 1., 2., 4. sz., VI. évf. 1., 2. sz. Szerk.: Nemesné M. Márta és Baloghy Mária. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18407.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18408.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

ca 1930 Bonzó kutya képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalas albumban, Bonzó kutya 60 kalandja
18409.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18410.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft