Nyomtatványok

Tételek száma: 317

cca 1900-1940 100 db vegyes irat céges nyomtatvány, metszetek, okmányok, stb
18350.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1900-1940 61 db levél küldemény
18351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900-1950 70 db levél küldemény,
18352.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 A Magyar Nemzet Története 3 db melléklete: Buda és Pest ostroma 1542-ben; Hasszán budai pasa elűzetése Esztergom falai alól; József Nádor sírja a budai királyi sírboltban. Bp., Athenaeum, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 17x26 cm és 26x33 cm között
18353.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
18354.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18355.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1901 Új idők VII. évf. II. kötet. 27-52. sz. 1901 ápril. 1. - szept. 30. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner,4+568 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
18356.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1903 A Debreczeni Szőlő és Bortermelő Szövetkezet igazgatóságának és felügyelő bizottságának jelentése és VIII. évi zárszámadása az 1902. évről
18357.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18358.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1904 Kimutatás az év I és II felében engedélyezett névváltoztatásokról vallási felekezet és állás feltüntetésével 71+46 p .
18359.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1904 Esti Újság 11 szám. Balkán címlap + Ózdi Nemzeti újság 1933 okt 29
18360.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1905 Nagysárosi Műmalom-Részvénytársaság Eperjesen, Az igazgatóság és a felügyelő-bizottság évi jelentése valamint a zárszámadás 1904. deczember 31-ről. Eperjesen, 1905, Kósch Árpád, kissé fakult papírkötés, hajtásnyommal.
18361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft