https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 317

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm
1
18424.

1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tanári zsebkönyv az 1934-1935 évre, benne szemléltető papírképekkel.
1
18425.

Tanári zsebkönyv az 1934-1935 évre, benne szemléltető papírképekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1934-35 Zalaegerszeg m. kir. állami Deák Ferenc reálgimnázium XXXIX: értesítője. szerk: Péterffy Béla. 46p.
1
18426.

1934-35 Zalaegerszeg m. kir. állami Deák Ferenc reálgimnázium XXXIX: értesítője. szerk: Péterffy Béla. 46p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
18427.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures
1
18428.

1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.
1
18429.

1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben
1
18430.

Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
1
18431.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Égi világosság spiritista folyóirat egy lapszáma (XXXVIII. évf. 8. sz.), változatos témájú írásokkal címlapon firkákkal
1
18432.

1936 Égi világosság spiritista folyóirat egy lapszáma (XXXVIII. évf. 8. sz.), változatos témájú írásokkal címlapon firkákkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1936 Berlin Olimpiai magazin kiadó Heinrich Hofmann. kb 140 oldalon Lejáró címlappal
1
18433.

1936 Berlin Olimpiai magazin kiadó Heinrich Hofmann. kb 140 oldalon Lejáró címlappal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
10
 
1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.
1
18434.

1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p
1
18435.

1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz