Nyomtatványok

Tételek száma: 317

1945-1946 Embernevelés, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezetének folyóirata I. évf. 1-2. sz. + 3-4. sz. Szerk.: Kemény Gábor, Baránszky-Jób László. + Hozzákötve: Pedagógus Értesítő, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezete központi lapja I. évf. 3-4. sz. Félvászon-kötésben.
18472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában
18473.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1946 Reform szabadkőműves páholy program ismertetője
18474.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1947 A magyarországi németek kitelepítéséről szóló rendelet a Soproni újságban
18475.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1947 Képes Sportlap teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1947. jan. 7. - dec. 30. Félvászon-kötésben, kissé sérült fűzéssel, helyenként sérült lapokkal.
18476.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1948 Magyar Művészet 1848-as emlékszáma, XV. évf. 2. szám, folttal.
18477.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18478.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1949 Gazdasági főtanácsi határozatok tára. 1-23. szám 613p. Sorszámozott, Szigorúan bizalmas jelzéssel. Bekötve.
18479.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1949 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 164p
18480.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

18481.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18482.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány lapszéli szakadással.
18483.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft