1945-1946 Embernevelés, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezetének folyóirata I. évf. 1-2. sz. + 3-4. sz. Szerk.: Kemény Gábor, Baránszky-Jób László. + Hozzákötve: Pedagógus Értesítő, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezete központi lapja I. évf. 3-4. sz. Félvászon-kötésben.
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány lapszéli szakadással.