1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval
1943 A Magyar Bauxitbánya Rt. igazgatóságának üzleti jelentése az 1942. évi hatodik üzletévről. Bp., 1943, Stádium, 8 sztl. lev. Papírkötés, foltos borítóval.
1943-44 Film, Színház, Irodalom magazin vegyes számai egybekötve, szerk.: Egyed Zoltán, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, félvászon-kötésben, jó állapotban