Nyomtatványok

Tételek száma: 317

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
18411.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ca 1930 Budapest képes album Sárközi Nádasdi Elemér 12 db fénnyomatával 17x13 c, Zsinórfűzött papírkötésben
18412.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

cca 1930 Budapest. Hongrie, Ungarn, Hungary, Ungheria, Magyarország. Bp., Budapest Székesfehérvár Idegenforgalmi Hivatala, 11( ifj. Richter Aladár (1898-1950) grafikus, festőművész budapesti helyszíneket ábrázoló munkái) t. Több nyelvű képfeliratokkal. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval, egy kép hiányzik.
18413.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

ca 1930 3 db iskolai füzet, kettőn irredenta grafikával
18414.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18415.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár
18417.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
18418.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1931. Május 1. Kiadó: Farkas István. Bp., Világosság Rt.-ny., 8 p.
18419.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1931-43 5 db régi újság: Pesti Hírlap karácsonyi albuma, Híd 1941, Magyar nők lapja 1941 aug 20. Tolnai Világlapja 1942. 02. 25. Hungária Magazin 1943. Változó állapotban
18420.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18421.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1933 A Gyermek, a Magyar Gyermektanulmányi Társaság folyóirata XXV. évf. 8-10. sz. Szerk.: Cser János, Weszely Ödön. Bp., 1933, Magyar Gyermektanulmányi Társaság (Sárkány-ny.), V p.+ (149)-226 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az első 3 lap kijár.
18422.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18423.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft