Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 153

Fali pipatórium. cca 19. sz. vége, pácolt keményfa, kis sérüléssel, 41x63 cm
13248.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Járási Ildikó (1953-): Királynő. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 30x15 cm
13249.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Női alak. Jelzett tűzzománc kép, fa keretben, 18x15 cm
13250.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzett, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben.
13251.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13252.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Okimono. Japán, cca 20. sz., kicsit laza és kis sérüléssel, 7x7 cm
13253.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

13254.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Nagyméretű márvány asztali feszület, kétrészes, jó állapotban, m: 51 cm
13255.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Faragott fa angyal figura, m: 21 cm
13256.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Mária a kis Jézussal, esztergált fa dombormű, 20x15 cm
13257.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szecessziós nagyító faragott fa keretben, h: 22 cm
13258.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Czóbel Marianna tűzzománc kép bőr keretben. jelzett Külső méret 30x17 cm
13259.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft