Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3403586
13248
500
Antique
Fali pipatórium. cca 19. sz. vége, pácolt keményfa, kis sérüléssel, 41x63 cm 3402330
13249
500
Antique
Járási Ildikó (1953-): Királynő. Tűzzománc, jelzett, fa keretben, 30x15 cm 3402329
13250
500
Antique
Női alak. Jelzett tűzzománc kép, fa keretben, 18x15 cm 3402327
13251
500
Antique
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzett, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben. 3403445
13252
500
15000
Antique
Okimono. Japán, cca 20. sz., sérüléssel, összerakandó, h: 9 cm 3403442
13253
500
Antique
Okimono. Japán, cca 20. sz., kicsit laza és kis sérüléssel, 7x7 cm 3402886
13254
500
13000
Antique
San You háromosztatú parafakép. Címkével jelzett, minimális kopással, 19,5x30 cm 3405297
13255
500
Antique
Nagyméretű márvány asztali feszület, kétrészes, jó állapotban, m: 51 cm 3405225
13256
500
Antique
Faragott fa angyal figura, m: 21 cm 3405222
13257
500
Antique
Mária a kis Jézussal, esztergált fa dombormű, 20x15 cm 3407326
13258
500
7500
Antique
Szecessziós nagyító faragott fa keretben, h: 22 cm 3406729
13259
500
Antique
Czóbel Marianna tűzzománc kép bőr keretben. jelzett Külső méret 30x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft