https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 153

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm
1
13337.

Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm
1
13338.

Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bécsi bronz macska figura, h: 6 cm
1
13339.

Bécsi bronz macska figura, h: 6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
12
 
Antik ezüst (Ag) kínai ünnepi fiúsapka [Tiger hat] dísz. cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, Shou Lao figurája, m: 5,5 cm, nettó: 18g /// A kínai hagyomány szerint a kínai fiúgyermekek az 5 éves korukra rendezett ünnepségen egy Tiger hat nevű sapkát kaptak, mely a rávarrt szimbólumokkal a gonosz erők elűzésére és az életerő, szerencse bevonzására volt hivatott. Egy ilyen sapka egyik dísze a jelen aukción szereplő Shou Lao figura.
1
13340.

Antik ezüst (Ag) kínai ünnepi fiúsapka [Tiger hat] dísz. cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, Shou Lao figurája, m: 5,5 cm, nettó: 18g /// A kínai hagyomány szerint a kínai fiúgyermekek az 5 éves korukra rendezett ünnepségen egy Tiger hat nevű sapkát kaptak, mely a rávarrt szimbólumokkal a gonosz erők elűzésére és az életerő, szerencse bevonzására volt hivatott. Egy ilyen sapka egyik dísze a jelen aukción szereplő Shou Lao figura.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bécsi bronz birkacsoport figura, h: 6 cm
1
13341.

Bécsi bronz birkacsoport figura, h: 6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
9
 
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.
1
13342.

XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm
1
13343.

Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pudrié szüreti jelenettel, domborműves díszítéssel, ezüstözött fém, jó állapotban 8 cm
1
13344.

Pudrié szüreti jelenettel, domborműves díszítéssel, ezüstözött fém, jó állapotban 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g
1
13345.

Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz