Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 153

13297.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
13298.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.
13301.

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és
és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Gótikus kályhacsempe plasztikus nőalakkal, Mázas cserép, első oldala hibátlan 31x49 cm
13302.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

cca 1940 Continental 340 írógép, magyar billentyűzettel, saját dobozában, kulccsal, korának megfelelő, kissé kopottas állapotban / Continental 340 vintage typewriter in original case, with slight wear
13304.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1930 Fekete márvány íróasztali szett, pecsétnyomóval, tapperrel, levélbontóval, kalamárison fém turul szoborral, 1-1 rész ragasztandó, porcelán tégelyekkel, h: 38 cm alatt
13305.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Urnaváza, alpakka. 25 cm
13306.

Urnaváza, alpakka. 25 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pakisztáni Bokhara nagy méretű gyapjú szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 285x185 cm
13307.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Pakisztáni Bokhara gyapjú nagy méretű szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 121x183 cm
13308.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

A Szentkorona kicsinyített mása ezüst (Ag), arany bevonattal. dobozában. tanúsítvánnyal 24g. 4 cm
13309.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

WMF szecessziós gyufatartó, jelzett, ezüstözött réz, 12,5x8 cm
13310.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát szoknya alsó díszsáv, 20x49 cm
13311.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft