Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3227810
13297
500
Antique
Duray Tibor (1912 - 1988): Önarckép. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, apró felületi sérüléssel, fatáblán, 22x11 cm. 3228883
13298
500
6500
Antique
Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm 3307353
13301
500
32000
Antique
Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban. 3331013
13302
500
Antique
Gótikus kályhacsempe plasztikus nőalakkal, Mázas cserép, első oldala hibátlan 31x49 cm 3316093
13304
500
Antique
cca 1940 Continental 340 írógép, magyar billentyűzettel, saját dobozában, kulccsal, korának megfelelő, kissé kopottas állapotban / Continental 340 vintage typewriter in original case, with slight wear 3357214
13305
500
Antique
cca 1930 Fekete márvány íróasztali szett, pecsétnyomóval, tapperrel, levélbontóval, kalamárison fém turul szoborral, 1-1 rész ragasztandó, porcelán tégelyekkel, h: 38 cm alatt 3409487
13306
500
Antique
3380643
13307
500
55000
Antique
Pakisztáni Bokhara nagy méretű gyapjú szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 285x185 cm 3380644
13308
500
34000
Antique
Pakisztáni Bokhara gyapjú nagy méretű szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 121x183 cm 3410693
13309
500
Antique
A Szentkorona kicsinyített mása ezüst (Ag), arany bevonattal. dobozában. tanúsítvánnyal 24g. 4 cm 3367993
13310
500
3800
Antique
WMF szecessziós gyufatartó, jelzett, ezüstözött réz, 12,5x8 cm 3359348
13311
500
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát szoknya alsó díszsáv, 20x49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft