Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 153

13236.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
13237.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
13238.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
13239.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13240.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13241.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
13242.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

13243.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm
13244.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Lovaglópálca ezüst (Ag) fogóval, jelzett, h: 84 cm
13245.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x39 cm
13246.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható réz keretben, 8x6 cm
13247.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft