Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3355188
13236
500
Antique
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm 3358179
13237
500
Antique
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm 3359571
13238
500
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm 3330691
13239
500
Antique
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm 3331854
13240
500
Antique
Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm 2975413
13241
500
24000
Antique
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm 3317886
13242
500
42000
Antique
cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm 3391910
13243
500
Antique
Matei Timforea (1836-1906) után: Jesus emperor. Modern üvegre festett ikon, 19x21 cm. /// "A kompozíció több szereplőből áll - Jézus az ítélet trónján ül, körülötte Mária és Keresztelő János, szent Mihály és Gábriel (2. sor), valamint György és Dimitrie vértanúk (3. kör) állnak. A csoport jobb és bal oldalán két angyal látható, akik az ítélet trombitáját szólítják. Jézus feje felett a Szentlélek lebeg." 3360251
13244
500
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm 3360252
13245
500
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fogóval, jelzett, h: 84 cm 3360246
13246
500
3400
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x39 cm 3402057
13247
500
15000
Antique
cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható réz keretben, 8x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft