Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3137660
13212
500
Antique
Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm 3089521
13213
500
Antique
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel. 3116872
13214
500
32000
Antique
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm 3118501
13215
500
Antique
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm 3120953
13216
500
Antique
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm 3248302
13217
500
Antique
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm 3369042
13218
500
30000
Antique
Beludzs / Timuri "Yakub Khan" ensi ajtótakaró szőnyeg. cca 1860-1880, Afganisztán nyugati része, rajta 4 panelben a Paradicsom 4 kertjének stilizált ábrázolásával, javítással, 170x130 cm 3369047
13219
500
30000
Antique
Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm 3367999
13220
500
Antique
Szecessziós bronz falikar, gyertyái sérültek, m: 39 cm 3372994
13221
500
5500
Antique
Kaviáros készlet. Rózsás nyéllel. eredeti dobozában, fém 20 cm + egy süteményes lapát 3370406
13222
500
Antique
cca 1930 Gebrüder Bing Nürnberg teás kanna, borszesz melegítővel, fa fogóval, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm 3370262
13223
500
13000
Antique
Szecessziós stílusú réz asztali lámpa, gyöngyfűzött díszítésű tejüveg búrával, búrán lepattanással, állítható magasságú, m: 49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft