Sáros vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, viseltes állapotban, ragasztott, foltos, 23x29,5 cm + Kolozs vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kézi jelölésekkel, kissé foltos, ragasztott, 27,5x43,5 cm
1885-1887 Budapest Főváros legújabb térképe 1885, rajzolta Homolka József, Bp., Eggenberger,(M. Kir. Államnyomda-ny.), rajta az V. és VIII. kerületekben felállítandó szűrt vizet szolgáltató nyilvános közkutak elhelyezési tervrajzával, aláírással és dátummal (Klein János (?), vászonra kasírozva, a vászon hátoldala foltos, a hajtások mentén kis sérülésekkel, 66,5x55,7 cm.
2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941.
1941 Magyarország és Európa országainak térképe a népiskolák IV. osztálya számára. Szerk.: Kogutowicz Károly, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb szakadásokkal, 43x58 cm