2 db térkép: Topogr. Übersichtskarte des Deutschen Reiches. Ausg. C. 166. Hirschbach + S. Dona di Piave (Olaszország), kissé viseltes állapotban, 42,5x47 cm és 48x61 cm
Vas vármegye térképe, tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, 30x32,5 cm + Zala vármegye térképe, 1 : 365.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34,5x47 cm
1957 Budapest közlekedési térképe, villamos, trolibusz, autóbusz, elővárosi vasút és a fogaskerekű vonalaival, 1 : 50.000, kiadja: a Fővárosi Villamosvasút Sajtó és Balesetelhárítási Csoportja, hátoldalán menetrendekkel, 40x36 cm
cca 1930 2 db iskolai földrajzi atlasz: Népiskolai atlasz. Szerk. Cholnoky Jenő dr. et al. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R. t. + Rendszeres földrajzi atlasz a középiskolák használatára. Szerk.: KozmaGyula és Kőrösi Albin. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-t. Kiadói papír- és kartonált papírkötésben, sérült kötéssel, egy-két kijáró lappal.
cca 1900-1910 Pétervárad (Peterwardein) és környéke (Vajdaság), katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, kissé viseltes, körbevágva, 40,5x53 cm