Térképek

Tételek száma: 130

cca 1900-1910 25 db katonai térkép M: 1: 200 000 méretben nagyrészt magyar.
17251.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kogutowicz Lajos: A térkép írás, olvasás abc-je. 1. füzet. Bp., 1929., Szerzői,(Stádum-ny.), 95+9 p. 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

7 db Budapest várostérkép, városrész és kerület térkép, vegyes méretben és állapotban
17253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2023 Magyarország légiforgalmi térképe, 1 : 500.000, készítette a HM Zrínyi Nonprofit Kft., 73x108 cm
17254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

6 db térkép: Magyarország horgászvizei, Balaton, Kis-Balaton, Hortobágyi Nemzeti Park, Tisza Szolnok-Martfű, Tisza-tó. Vegyes méretben és állapotban.
17255.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db térkép: Topogr. Übersichtskarte des Deutschen Reiches. Ausg. C. 166. Hirschbach + S. Dona di Piave (Olaszország), kissé viseltes állapotban, 42,5x47 cm és 48x61 cm
17256.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vas vármegye térképe, tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, 30x32,5 cm + Zala vármegye térképe, 1 : 365.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34,5x47 cm
17257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1957 Budapest közlekedési térképe, villamos, trolibusz, autóbusz, elővárosi vasút és a fogaskerekű vonalaival, 1 : 50.000, kiadja: a Fővárosi Villamosvasút Sajtó és Balesetelhárítási Csoportja, hátoldalán menetrendekkel, 40x36 cm
17258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930 2 db iskolai földrajzi atlasz: Népiskolai atlasz. Szerk. Cholnoky Jenő dr. et al. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R. t. + Rendszeres földrajzi atlasz a középiskolák használatára. Szerk.: KozmaGyula és Kőrösi Albin. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-t. Kiadói papír- és kartonált papírkötésben, sérült kötéssel, egy-két kijáró lappal.
17259.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1900-1910 Pétervárad (Peterwardein) és környéke (Vajdaság), katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, vászonra kasírozva, kissé viseltes, körbevágva, 40,5x53 cm
17260.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10

ca 1915 Szombathely és környéke katonai térkép. 1:200 000 M. Kir. Állami Térképészet 48x62 cm
17261.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pozsony és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x51 cm
17262.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft