cca 1900-1930 Győr térképe, rajzolta és metszette: Holik József, a Révai-Lexikon melléklete, paszpartuban, kissé sérült, hullámos, 15,5x23 cm + 3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Balaton és környéke, Zágráb, Szabadka, kis lapszéli sérülésekkel, 15x23,5 cm
cca 1970 Miskolc, Diósgyőr vár és könyéke, Tapolca, Bükk-fennsík és környéke kézzel rajzolt térképei, feltehetően régészeti vagy topográfiai. Ceruza, hártyapapír, össz. 6 db, öt papírra kasírozva. 17,5x21 és 33,5×21 cm közötti méretekben.
1968 Kiev (Kyiv) - Illustrated Scheme / Kijev térképe, a hátoldalon a nevezetességek jegyzékével, többnyelvű, kisebb lapszéli szakadással, 60,5x89,5 cm
ca 1870 [Bécs kétoldalas térképe]. Oertliche Entwicklung Stadt Wien von Mittelarter zur Gegenwart. Litográfia, 52x48 cm Üvegezett dekoratív keretben 66x61 cm