https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 130

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm
1
17201.

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm
1
17202.

1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm
1
17203.

cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
17204.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Erdély keleti részének tőzegtelepei. 27x34 cm
1
17205.

cca 1910 Erdély keleti részének tőzegtelepei. 27x34 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1919 [Európa a béke után] Europa nach dem Friedensschluss. 86x66 cm + egy világháborús térkép
1
17206.

1919 [Európa a béke után] Europa nach dem Friedensschluss. 86x66 cm + egy világháborús térkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Középeurópa vázlatos vasúti térképe, az ,,Új Menetrend" melléklete, 21,5x32,5 cm
1
17208.

Középeurópa vázlatos vasúti térképe, az ,,Új Menetrend" melléklete, 21,5x32,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm
1
17209.

cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Torontál vármegye térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé sérült, 29x23 cm
1
17210.

Torontál vármegye térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé sérült, 29x23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes modern térkép tétel
1
17211.

Vegyes modern térkép tétel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
G. Freytag & Berndt: Verkehrsplan von Wien / Bécs közlekedési térképe, 1 : 15.000, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, 100x79 cm
1
17212.

G. Freytag & Berndt: Verkehrsplan von Wien / Bécs közlekedési térképe, 1 : 15.000, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, 100x79 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), szép állapotban 73x45 cm
1
17213.

1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), szép állapotban 73x45 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz