Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lap szélén paszpartuzás nyomaival, apró folttal, törésnyommal, 25×19 cm
1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm
1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), szép állapotban 73x45 cm