1870 [Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe]. Monarchie Osterreich-Ungern. Dietrich Reimer. Berlin. Litográfia, 55x43 cm Üvegezett dekoratív keretben 69x56 cm
cca 1940-1967 3 db vasúti térkép (közte két kétoldalas): A M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe; A MÁV hálózatának átnézeti térképe / A MÁVAUT autóbusz-vonalainak átnézeti térképe; Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Változó állapotban, 16,5x30,5 cm és 40,5x63,5 cm között.
cca 1900-1910 A Magyar Korona országainak hegy- és vízrajzi kézi térképe, 1 : 2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, javított, 33x47,5 cm
Bartholomew Historic Series, Cathedrals and Abbeys, Map of the British Isles / Katedrálisok és apátságok a Brit-szigeteken, nagyméretű térkép/ismertető, angol nyelvű, 100x75 cm
cca 1920-1930 G. Freytags Karte der Tschecho-Slowakischen Republik / A Csehszlovák Köztársaság térképe, 1 : 1.500.000, rajta katonai jelölésekkel, kissé sérült, a térképtől különvált borítóval, 33,5x66 cm