Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3385825
13134
493
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Muharos Lajos: Férfi-női. Gyertyatartók párban. Bronz, j.n. 20 cm 3380702
13135
493
Jóga túlsúlyosoknak festett bronz szobor. 7 cm 3379581
13136
493
15000
Jelzés nélkül: Salome bronz szobor, márvány talapzaton jelzett 18 cm 3379456
13137
493
Szűz Mária nagy méretű szobor. Mázas gipsz. XIX. sz. mázhibákkal 69 cm 3379369
13138
493
3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig 3299713
13139
493
60000
Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) után: Eugénia francia császárné büsztje. Patinázott bronz, márvány talapzaton, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, m: 25,5 cm /// After Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875): Bust of Empress Eugénie of France. Patinated bronze on a marble base, circa late 19th century, unmarked, height: 25.5 cm. 3384376
13140
493
4800
Bronz női akt szobor, fa talapzaton, m: 17,5 cm 3379583
13141
493
Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú. Bronz. 16 cm 3381953
13142
493
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt. Terrakotta, 1973, jelzett, lepattanással, m: 27 cm 3383897
13143
493
500000
Kurtapataky Kovács Pál (1889-?): Nyújtózkodó akt. cca 1910, patinázott bronz, talapzaton, jelzett, kis patinával, m: 48 cm
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
3381896
13144
493
Hunyadi László (1933): Franciscus Dávid. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm 3381895
13145
493
Hunyadi László (1933): Balázs Ferenc. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft