Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3302115
13159
493
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Historizáló férfi fém szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, sérült, restaurált, m: 37,5 cm 3365197
13160
493
22000
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm 3365435
13161
493
Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm 3365308
13162
493
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm 3363334
13163
493
B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3362934
13164
493
40000
Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon. 3363257
13166
493
44000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3363258
13167
493
44000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3345331
13169
493
38000
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm 3342145
13170
493
60000
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3350435
13171
493
2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm 3349965
13172
493
Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft