Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 66

Muharos Lajos: Férfi-női. Gyertyatartók párban. Bronz, j.n. 20 cm
13134.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
18

Jóga túlsúlyosoknak festett bronz szobor. 7 cm
13135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Salome bronz szobor, márvány talapzaton jelzett 18 cm
13136.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Szűz Mária nagy méretű szobor. Mázas gipsz. XIX. sz. mázhibákkal 69 cm
13137.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig
13138.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) után: Eugénia francia császárné büsztje. Patinázott bronz, márvány talapzaton, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, m: 25,5 cm /// After Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875): Bust of Empress Eugénie of France. Patinated bronze on a marble base, circa late 19th century, unmarked, height: 25.5 cm.
13139.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Bronz női akt szobor, fa talapzaton, m: 17,5 cm
13140.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú. Bronz. 16 cm
13141.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt. Terrakotta, 1973, jelzett, lepattanással, m: 27 cm
13142.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
25

13143.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

Hunyadi László (1933): Franciscus Dávid. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm
13144.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hunyadi László (1933): Balázs Ferenc. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm
13145.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft