Térképek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824321
17030
485
13000
Maps
1866 Tirol védelmi térképe az osztrák-porosz háborúból. Litográfia / Military map of Tirol from the Austro-Prussian war. Litography 66x48 cm 3155761
17031
485
Maps
cca 1930 2 db palesztinai térkép: Jerusalem 40x44 cm szakadásokkal; Erez-Israel Palestine vászonra kasírozva 38x60 cm 3155753
17032
485
Maps
1941 Magyarország politikai térképe. M. kir. Honvéd Térképészeti intézet. Az új határokkal a történelmi országhatáron. 44x30 cm 3265636
17033
485
Maps
1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft