cca 1900-1910 Nagyszeben (Hermannstadt) és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, szakadásokkal, foltokkal, 67x48,5 cm
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm
1939 A Nyugati-Mecsek turista térképe. Litográfia, kiadja Pécs sz. kir. város idegenforgalmi irodája. 51x35 cm + A Keleti-Mecsek Turista térképe 31x34 cm
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm