https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 76

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hercegfalva és Előszállás térképe, 1:75 000, 42×35 cm
1
16994.

Hercegfalva és Előszállás térképe, 1:75 000, 42×35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1925 Románia térképe, 1:900 000, szakadásokkal, 70×95 cm
1
16995.

cca 1925 Románia térképe, 1:900 000, szakadásokkal, 70×95 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
12
 
cca 1900-1910 Nagyszeben (Hermannstadt) és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, szakadásokkal, foltokkal, 67x48,5 cm
1
16996.

cca 1900-1910 Nagyszeben (Hermannstadt) és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, szakadásokkal, foltokkal, 67x48,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1913 Háromszék vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 350.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., lapszéli sérülésekkel, 38x30,5 cm
1
16997.

1913 Háromszék vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 350.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., lapszéli sérülésekkel, 38x30,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
5 db vegyes régi térkép: Budapest és környéke, Szabadka (Maria-Theresiopel), Sopron vármegye, Franciaország. Változó méretben és állapotban.
1
16998.

5 db vegyes régi térkép: Budapest és környéke, Szabadka (Maria-Theresiopel), Sopron vármegye, Franciaország. Változó méretben és állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm
1
16999.

cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Post-Kurs-Karte von Dalmatien. Bezirk der. k.k. Post- und Telegraphen-Direktion Zara (ca 1900) 1:400,000. 72x60 cm / Postal route map of Dalmatia
1
17000.

Post-Kurs-Karte von Dalmatien. Bezirk der. k.k. Post- und Telegraphen-Direktion Zara (ca 1900) 1:400,000. 72x60 cm / Postal route map of Dalmatia

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1930 A Magyar Szent Korona országainak politikai térképe. Hajtva, kis beszakadással 48x33 cm
1
17001.

1930 A Magyar Szent Korona országainak politikai térképe. Hajtva, kis beszakadással 48x33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 A Nyugati-Mecsek turista térképe. Litográfia, kiadja Pécs sz. kir. város idegenforgalmi irodája. 51x35 cm + A Keleti-Mecsek Turista térképe 31x34 cm
1
17002.

1939 A Nyugati-Mecsek turista térképe. Litográfia, kiadja Pécs sz. kir. város idegenforgalmi irodája. 51x35 cm + A Keleti-Mecsek Turista térképe 31x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Donne Bristol térképe. Réz nyomólemez pozitív képpel, "Plan of Bristol by B. Donne, 1826" szöveggel, 19,5x22 cm
1
17003.

Donne Bristol térképe. Réz nyomólemez pozitív képpel, "Plan of Bristol by B. Donne, 1826" szöveggel, 19,5x22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm
1
17004.

1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1900 12 db történelmi térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Posner Károly Lajos és Fia, Bp., Pallas. 24x30 cm és 15x24 cm
1
17005.

cca 1900 12 db történelmi térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Posner Károly Lajos és Fia, Bp., Pallas. 24x30 cm és 15x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz