Könyvek: Vallás

Tételek száma: 96

20662.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Catechismus ex decreto Concilii Tridentini ad parochos, Pii V. Pont. Max. Primum, nunc Sanctiss. D. N. Clementis XIII jussu editus. Romae MDCCLXI. Venetiis, 1751, Apud Remondini, 8+346 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott bordázott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, a borítón és a gerincen apró sérülésekkel, a címlapon bejegyzésekkel és kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
20663.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

[Baerenkopf Ignác (1741-1809)] Methodus recte gubernandi parochiam et dirigendi animas in s. tribunali poenitentiae. I-II. köt. Hozzákötve a 2. kötethez: Analytica expositio tenorum investiturae parochialis... Hozzákötve a 2. kötethez: [Fuchs Xavér Ferenc (1744-1807)]: Moralis philosophiae Christianae de virtutibus, et vitiis tractatus pro omnibus, qui de his in Christianorum sensu genuino cum nexu recentioris philosophiae rationalis principiorum sanorum scientificam cognitionem sibi comparare, aut comparatam profiteri volunt. Contra sciolos. [Két kötetben kötve.]  Tyrnaviae [Nagyszombat] - Posonii [Pozsony], 1803 - 1802.,Typis Venceslai Jelinek, Priv.Typographi - Typis Joan. Micahelis Landerer de Füskút, 1 t. +6+594+6 p.; 1 t. +4+384+8;+71;+VIII+208+1 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésekben, kopott borítókkal, a gerinceken sérülésekkel, az I. kötet végén néhány lapon szúrágta kis lyukakkal, az I. kötet címlapján satírozással, az I. kötet elején possessori névbejegyzéssel: Nicolai Mikó.
20664.

[Baerenkopf Ignác (1741-1809)] Methodus recte gubernandi parochiam et dirigendi animas in s. tribunali poenitentiae. I-II. köt. Hozzákötve a 2. kötethez:
Hozzákötve a 2. kötethez:
[Fuchs Xavér Ferenc (1744-1807)]: Moralis philosophiae Christianae de virtutibus, et vitiis tractatus pro omnibus, qui de his in Christianorum sensu genuino cum nexu recentioris philosophiae rationalis principiorum sanorum scientificam cognitionem sibi comparare, aut comparatam profiteri volunt. Contra sciolos. [Két kötetben kötve.]

Tyrnaviae [Nagyszombat] - Posonii [Pozsony], 1803 - 1802.,Typis Venceslai Jelinek, Priv.Typographi - Typis Joan. Micahelis Landerer de Füskút, 1 t. +6+594+6 p.; 1 t. +4+384+8;+71;+VIII+208+1 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésekben, kopott borítókkal, a gerinceken sérülésekkel, az I. kötet végén néhány lapon szúrágta kis lyukakkal, az I. kötet címlapján satírozással, az I. kötet elején possessori névbejegyzéssel: Nicolai Mikó.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10

Miles V. Van Pelt - Gary D. Pratico: Graded Reader of Biblical Hebrew. A Guide to Reading the Hebrew Bible. Grand Rapids, 2006, Zondervan. Kiadói papírkötés.
20665.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

[Merkelbach, Benoit Henri (1871-1942)] Benedictus Henricus Merkelbach: Summa Theologiae Moralis I-III. Ad mentem D. Thomae et ad normam iuris novi. I. De principis.; II. De virtutibus moralibus.; III. De sacramentis. Brugis [Brugge], 1962, Desclée de Brouwer. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítókkal. A II. és III. felvágatlan lapokkal.
20666.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20667.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A kappadókiai atyák. (Nagy Szent Baszileiosz, Nazianzoszi Szent Gergely, Nüsszai Szent Gergely és Ikonioni Amphilokhiosz.) Ókeresztény Írók VI/1. kötet. Bp., 1983, Szent István Társulat,969 p. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
20668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

Vértanúakták és szenvedéstörténetek. Ókeresztény Írók VII. kötet. Bp., 1984, Szent István Társulat, 460 p. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
20669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A II. századi görög apologéták. Ókeresztény Írók VIII. kötet. Bp., 1984, Szent István Társulat, 764 p. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
20670.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
14

Szókratész egyháztörténete. Ford.: Baán István. Ókeresztény Írók IX. kötet. Bp., 1984, Szent István Társulat, 598 p. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
20671.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

[Szent Ágoston] Aurelius Augustinus: A Szentháromságról. Ford., a bev. írta, a jegyzetekkel ellátta Gál Ferenc. Ókeresztény Írók X. kötet. Bp., 1985, Szent István Társulat, 527+1 p. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
20672.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

[Szent Ágoston] Aurelius Augustinus: Fiatalkori párbeszédek. Ókeresztény Írók XI. kötet. Bp., 1986, Szent István Társulat, 714 p. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
20673.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft