Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 64

20309.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20310.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Márki-Zay János szerk.: "Csend legyék". Vásárhelyi Horizont III. Hódmezővásárhely, 2000, Print Grafik, papírkötés. + Szőke Ágnes: Imprimatur - Sajtólatin. Bp., é.n, Gemini, papírkötés.
20311.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Klingenfeld, [Friedrich August]: Lehrbuch der darstellenden Geometrie. Band I. Nürnberg, 1871, Bauer & Raspe, XI+(1)+140 p.+ 5 (kihajtható) t. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20312.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20313.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Buday Kálmán - Veszprémi Dezső: Kórboncolástan. II. részletes rész. 224 eredeti ábrával. Bp., 1915, Universitas (Nyugat-ny.), 2 sztl. lev.+ 415+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas gerinccel, néhány kissé foltos, hullámos lappal.
20314.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

L. D. Landau - E. M: Lifsic: Elméleti fizika I. köt.: Mechanika. Szerk.: Marx György. Ford.: Matolcsi Tamás Bp., 1974, Tankönyvkiadó, 224+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20316.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20317.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

20318.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20319.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20320.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft