Klingenfeld, [Friedrich August]: Lehrbuch der darstellenden Geometrie. Band I. Nürnberg, 1871, Bauer & Raspe, XI+(1)+140 p.+ 5 (kihajtható) t. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.