https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szabó Imre: Népnevelési egyletekről. Népirat 6. Esztergom, 1868, Esztergomi-Irodalmi-Egylet, (Horák Egyed-ny.), 21 p. Kiadói papírkötés,
1
20479.

Szabó Imre: Népnevelési egyletekről. Népirat 6. Esztergom, 1868, Esztergomi-Irodalmi-Egylet, (Horák Egyed-ny.), 21 p. Kiadói papírkötés,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
1
 
G. Donáth Blanka: A tanár-diák kapcsolatról. A szerző, G. Donáth Blanka (1921-2015) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Benne Mohás Lívia bejelöléseivel.
1
20480.

G. Donáth Blanka: A tanár-diák kapcsolatról. A szerző, G. Donáth Blanka (1921-2015) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Benne Mohás Lívia bejelöléseivel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Totis Béla: Törvény, erkölcs, anyaság. (Dedikált!) [Bp., 1933], Álláspont (Világosság-ny.), 111+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel. A szerző által Dr. Gortvay György (1892-1966) társadalomorvos, orvostörténész részére dedikált példány.
1
20481.

Dr. Totis Béla: Törvény, erkölcs, anyaság. (Dedikált!) [Bp., 1933], Álláspont (Világosság-ny.), 111+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel. A szerző által Dr. Gortvay György (1892-1966) társadalomorvos, orvostörténész részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseleti műveiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Bp.,1902 Lampel. Egészvászon kötésben
1
20482.

Szemelvények M. Tullius Cicero leveleiből és bölcseleti műveiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VII. osztálya számára. Bp.,1902 Lampel. Egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fényes Elek emlékkiállítás. Útmutató. Bp., ,Központi Statisztikai Hivatal, 24 p. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban.   Csokalyi Fényes Elek (1807-1876) statisztikus, közgazdasági statisztikai és földrajzi író, a honismereti szemlélet és munkálkodás hazai megteremtője, a magyarországi közgazdasági statisztika első jelentős képviselője.
1
20483.

Fényes Elek emlékkiállítás. Útmutató. Bp., ,Központi Statisztikai Hivatal, 24 p. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban. Csokalyi Fényes Elek (1807-1876) statisztikus, közgazdasági statisztikai és földrajzi író, a honismereti szemlélet és munkálkodás hazai megteremtője, a magyarországi közgazdasági statisztika első jelentős képviselője.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Mjácsina, Jekatyerina Nyikolajevna: A szuahéli nyelv. Moszkva, 1960, Keleti Irodalmi Kiadó. Orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1300 példányában. / Myachina, Ekaterina Nikolaevna: The Swahili language. In Russian language. Paperback. Published in 1300 copies.
1
20484.

Mjácsina, Jekatyerina Nyikolajevna: A szuahéli nyelv. Moszkva, 1960, Keleti Irodalmi Kiadó. Orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1300 példányában. / Myachina, Ekaterina Nikolaevna: The Swahili language. In Russian language. Paperback. Published in 1300 copies.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Richard Andree: Ethnographische Parallelen und Vergleiche. Stuttgart, 1878., Julius Maier, XII+303 p.+1+II-VI (kihajtható táblák) t. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, 1 kihajtható tábla hiányzik, a kihajtható táblák egy része szakadozott.
1
20485.

Richard Andree: Ethnographische Parallelen und Vergleiche. Stuttgart, 1878., Julius Maier, XII+303 p.+1+II-VI (kihajtható táblák) t. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, 1 kihajtható tábla hiányzik, a kihajtható táblák egy része szakadozott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Johannes Schildhauer, Konrad Fritze, Walter Stark: Die Hanse.Berlin, 1985, VEB, német nyelven, kopott kartonált papírkötés.
1
20486.

Johannes Schildhauer, Konrad Fritze, Walter Stark: Die Hanse.Berlin, 1985, VEB, német nyelven, kopott kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Rozsnyai Károly: Latin. Rozsnyai gyors nyelvmesterei.] Bp., én., Révai, 49+5 p. Magyar, latin és német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, címlaphiánnyal, az első lap javított.
1
20487.

[Rozsnyai Károly: Latin. Rozsnyai gyors nyelvmesterei.] Bp., én., Révai, 49+5 p. Magyar, latin és német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, címlaphiánnyal, az első lap javított.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ottlik Károly: Protokoll A-tól Zs-ig. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Az etikett fogalmainak, kellékeinek, helyzeteinek és szokásainak színes világtörténete. Bp., 1997, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
20488.

Ottlik Károly: Protokoll A-tól Zs-ig. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Az etikett fogalmainak, kellékeinek, helyzeteinek és szokásainak színes világtörténete. Bp., 1997, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Helikon Universitas - Politológia / Politológia, közgazdaságtan sorozat 3 kötete: Tölgyessy Péter: Elégedetlenségek egyensúlya.; Lengyel László: Pártházból palotába.; Kéri László - Petschnig Mária Zita: Még 24 évszak. Bp., 1998-2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20489.

Helikon Universitas - Politológia / Politológia, közgazdaságtan sorozat 3 kötete: Tölgyessy Péter: Elégedetlenségek egyensúlya.; Lengyel László: Pártházból palotába.; Kéri László - Petschnig Mária Zita: Még 24 évszak. Bp., 1998-2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Horváth György: Személyiség és öntevékenység. A szerző, Horváth György által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1978, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel (a hiányzó gerinc a könyvben.) Mohás Lívia aláhúzásaival és bejelöléseivel.
1
20490.

Horváth György: Személyiség és öntevékenység. A szerző, Horváth György által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1978, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel (a hiányzó gerinc a könyvben.) Mohás Lívia aláhúzásaival és bejelöléseivel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz