Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 36

19242.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

19243.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

19244.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Szucher Ervin: Volt egyszer egy nagy csapat (Marosvásárhely). 261p. Kiadói papírkötésben. A legendás magyar labdarúgó csapatról.
19245.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mark F. Twight - James Martin: Extreme alpinism. Climbing light, fast, and high. Seattle, 2004., The Mountaineers. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19246.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mountaineering The Freedom of the Hills. Edited by Steven M. Cox nad Kris Fulsaas. Seattle, 2003., The Mountaineers. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19247.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1955 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1955. jan. 4. - dec. 27. Benne többek közt az Aranycsapattal és Puskás Ferenccel, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19248.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1959 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: VI. évf. 1-52. sz., 1959. jan. 6. - dec. 29. Benne többek közt Albert Flóriánnal, Grosics Gyulával, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Az erő műhelyében. Testépítő ABC. A szerző, Fekete Ferenc (1935-2017) a honi testépítés egyik alapítója, az IFBB Világszövetség életműdíjasa által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1988.], HungariaSport. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19250.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19251.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Kellner Dániel: Mit kell a sportolónak saját testéről tudnia? A sport orvosi vonatkozásai. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa, 204+4 p. Fekete-fehér táblákkal, és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált, papírkötés, sérült borítóval.
19252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19253.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft