1959 Képes Sport teljes évfolyama egybekötve: VI. évf. 1-52. sz., 1959. jan. 6. - dec. 29. Benne többek közt Albert Flóriánnal, Grosics Gyulával, valamint a kor jelentős sporteseményeivel kapcsolatos cikkekkel. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.