Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 36

Maróczy Géza: Végjátékok és játszmák. [Bp.,1942], Pantheon, 136 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen szakadással, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
19254.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1949 Sporvezető, 1949. március 15., 1. szám, 16 p.
19255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dénes Tamás - Imre Mátyás: Európai aranylabdások. Bp., 1994, Nemzeti Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + 2 db Albert Flóriánt ábrázoló sajtófotó, az egyiken kis saroktöréssel, 18x12 cm és 13x18 cm
19256.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Hernád István: Hogyan alkalmazzuk a négy ász rendszert? - Modern bridzs. Bp., 1936, Magyar Bridzsélet, kopott, foltos papírkötés.
19257.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Barcza Gedeon: Sakkvilágbajnok-jelöltek versenye Budapest 1950. Bp., 1950. Sportlap- és könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben
19258.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gary Player: A golfozó nagy kézikönyve. Ford.: Kóczián János. [Bp.],2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
19259.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 darab Úttörő különpróba füzet: Kerékpáros, Hiradó, Fényképész.
19260.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Prof. Dr. Richard Kirsch: Sportmassage. Berlin, Sportverlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19261.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kemény Andor: A túracsónak vadevezősök kézikönyve. A szerző, Kemény Andor által DEDIKÁLT példány! Bp., 1930., Szerzői, (Karcag, Kertész József-ny.), III+134 p. 2. kiadás. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
19262.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dufresne, Jean: Kleines Lehrbuch des Schachspiels. Leipzig, Druck und Verlag von Pilipp Reclam. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
19263.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Filmélet 1968/1. Bp., 1968. Magvető. 455p, Kiadói, laza papírborítóval
19264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft