Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 35

20784.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Österreich und dessen Zukunft II. Hamburg, 1847. Ludwig Giese. 238p. Kiadói, sérült papírborítóval
20785.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Kibbo Kift. Die Waldverwandtschaft. Berlin 1922, Der Weisse Ritter Verlag. Félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
20786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

20787.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

Twan Gontscharow: Oblomow. Roman in vier Theilen. Erste ungekürt deutsche Ausgabe. Übersetzung von Clara Brauner. Wien, 1902, Wiener Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
20788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20789.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Die Dionysiaka des Nonnos, deutsch von Thassilo Scheffer, 1. Lieferung. 48 p . + VIII. Bruckmann, 1929 Kiadói papírkötésben
20790.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Alexandre Johanneau: Épigrammes contre Martial: ou, les milles et une droleries.... Paris, 1834. Johanneau. 157p.  Félvászon kötésben
20791.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Claire von Glümer: Erinnerungen an Wilhelmine Schöder - Devrient von - -. Lepzig, 1862., Joh. Ambr. Barth, 1 (Wilhelmine Schöder - Devrient acélmetszetű portréja) t. + VI+2+277+3 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
20792.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

P. Cousin: Clementine Orpheline et Androgyne, Ou Les Caprices de la Nature Et de la Fortune. Bruxelles, 1883. J.J. Gay. 283p. Félvászon kötésben
20793.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Rank, Josef: Poláci a Rusové. Úvahy Slovanské. V. Praze, 1863. Kolber. 56p. Kiadói papírborítóval
20794.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft