Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 35

Gottlieb Wilhelm Rabener: Satiren. [1. kötet?] hn., én. [XVIII. sz. közepe - 2. harmada], nyn.,3-269+3 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, címlaphiánnyal, foltos lapokkal.
20760.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

J. K. Rowling: Harry Potter and the Goblet of Fire. London, 2000, Bloomsbury. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / In English language. Paperback, in good condition.
20761.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Brückmann, Franz Ernst.: And. Eliam Büchner : Memorabilia Kesmarkina, in Hungaria ... Wolffenb, 1740. 8p.
20762.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ginzkey, Franz Karl: Der Prinz von Capestrano. Mit 6 farbigen Original-Steinzeichnungen von Karl Alexander Wilke. Wien-Berlin,[1921.],Wiener Literarische Anstalt, 79+1 p.+ 6 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel. Számozott (283./300), a szerző és az illusztrátor által ALÁÍRT példány!
20763.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20764.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dany Chevrier: Le joli temps passe... En hommage á Pépé Abed. Pépé Abed (1911-2006) libanoni felfedező, vállalkozó, a "Közel-Kelet Hugh Hefnere" által DEDIKÁLT példány. 1997, Saint Paul Jounich. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. / 1997 Dany Chevrier: Le joli temps passe... En hommage á Pépé Abed. Signed by Pépé Abed (1911-2006.)
20765.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A. Persii Flacci Satirae. Editones Criticae Scriptorum Graecorum et Romanorum. Edidit, adnotationibus exegeticis et indice verborum instruxit Geyza Némethy. A Collegio Philologico Classcio Academiae Litterarum Hungaricae. Publici Iuris Factae. Bp., 1903, MTA,(Franklin-ny.), 390+2 p. Latin nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés.
20766.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Flaviano Puliti - Giorgio Corsarini: Unitema. Olasz nyelven. Papírmappában, 21 sztl. lev.+10 t. +1 sztl. lev. Számozatlan példány.
20767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gallus. Ad. fabulam W. A. Beckerii in usum studiosae juventutis ad privatam Romanorum vitam cognoscendam. Concinnavit Aemilius Láng. Bibliotheca Iuventutis. Bp., 1914, Typis Consortii Stephanaei, 132 p. Latin nyelven. Benne latin - magyar szójegyzékkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20768.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Homers Odysee. Erster Band: Erstes Heft: Gesand I-VI. Erster Band: Zweites Heft: Gesang VIII-XII. Für den Schlgebrauch Erklärt von der Karl Friedrich Ameis. Leipzig, 1874-1876., B. G. Treubner, XXIV+189+3+179 p. Ógörög és német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyv egyik sarkán és borítószélein sérülésnyomokkal.
20769.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kapr, Albert: Hundertundein Sätze zur Buchgestaltung. Leipzig, 1973. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20770.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

The Healing Miracle The Truth about Stem Cells Episode Transcripts. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft