Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 35

Vegyes könyvtétel, 4 db: 2 db A Little Owl Book: ABC, The Gingerbread Man, valamint: Keep Calm and Carry On, Keep Calm for Mums.
20772.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Friedrich Vogt - Max Koch: Geschichte der Deutschen Literatur von den ältesten Zeiten biz zur Gegenwart. I. Band. Leipzig - Wien,1920., Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20773.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bruck-Aussenberg, Natalie: Die Frau comme il faut. (Die vollkommene Frau.) Wien-Leipzig-Berlin-Stuttgart, é.n. (cca 1900), "Wiener Mode", 4 sztl. lev.+ 480+XV+(9) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé koszos, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
20774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Virginia Woolf: To the Lighthouse. The Albatross Modern Continental Library Vol. 7. Hamburg-Paris-Bologna, 1933, Albatross. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal. / In English language. Paperback, with slightly worn cover, with small water stains.
20775.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gisela Elsner: Die Riesenzwerge. Ein Beitrag. Reinbek, 1987, Rowohlt. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20776.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Harriet Beecher Stowe: Uncle Tom's Cabin or Negro Life in the Sleve States of America. Wordsworth Classics. Cumberland House, 1999, Wordsworth. Angol nyelven. Kiadói papírötés.
20777.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Brückmann, Franz Ernst.: De Chrysocolla A Neosoliensi Hungarica... | Johann. Heinric. Linck, Wolffenb, 1728. 8p.
20778.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Compendio systema metrico decimal em forma de dialogo, para uso das escolas de instuccao primaria. Lisboa, 1874. Augusto Ernesto Barata. 40 p. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
20779.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20780.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20781.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20782.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Blumenbach, W(enzel) C(arl) W(olfgang): Neuestes Gemälde der Oesterreichischen Monarchie II. Wien, 1837. Sammer. 480 + (2)p. Fűzve, sérült, hiányos kiadói papírborítóval Rézmetszetek nélkül.
20783.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft