Aczél Ilona (1929-2000) és/vagy Óvári László (1926-1988), össz 6 db ex libris terv kettő lapon, 1970 körül. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 7,5x7,5 és 11x8,5 cm méretekben.
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Boldog Karácsonyt és Újévet, 1937! Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Kiállítva: XX. századi maygar rézkarcművészet mesterművei, Home Galéria, Bp., 2003. Üvegezett fakeretben, 15×10,5 cm