Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3253987
11093
485
Ex libris - small-graphics
Rákóczy Ferenc (1931-): 3 db ex libris. Linómetszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Klf. méretekben. 3254042
11094
485
Ex libris - small-graphics
Sólyom Sándor (1943-): 5 db ex libris és kisgrafika. Linómetszet, papír, egyik jelzett, többi jelzett a metszeten. Klf. méretekben. 3254154
11095
485
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936- ): 4 db ex libris és kisgrafika. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben 3300720
11096
485
Ex libris - small-graphics
1933 Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7 cm 3300665
11097
485
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Boldog ünnepeket kívánnak Pinterits Tiborék (alkalmi kisgrafika), klisé, papír, jelzett a klisén, 11,5×15 cm 3300627
11098
485
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris familiae Sterbenz-Polster, 1970. Fametszet, papír, jelzett, 3. próbanyomat, 9x5 cm 3300644
11099
485
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1907-1980): 5 db klf. kisgrafika. Rézkarc, papír, részben jelzett, klf. méretekben 3300882
11100
485
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): 4 db ex libris és kisgrafika. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett, egyik lap szélén apró szakadással, részben hajtásnyomokkal és gyűrődésekkel, klf. méretekben. 3300900
11102
485
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): 3 db kisgrafika (egyik Fészek Művészklub kisgrafikai kiállítás meghívója, másik kettő kártyanaptáron). Klf. technikák, papír, jelzett, klf. méretekben. 3320395
11103
485
Ex libris - small-graphics
Ex libris tétel: 12 db vegyes ex libris (közte egyformákkal), "A. Bosco Ex Libris" feliratú régi félvászon-mappában, mappa mérete: 29,5x22 cm 3306198
11104
485
Ex libris - small-graphics
Pekáry István (1905-1981): Szent Család és Háromkirályok. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm 3317807
11105
485
Ex libris - small-graphics
Klf. magyar és külföldi alkotók (Nagy Árpád Dániel, Nagy László Lázár, Nagy Árpád Dániel, Fritz Kühn stb.): 25 db erotikus ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretek. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft