Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 46

Rákóczy Ferenc (1931-): 3 db ex libris. Linómetszet, papír, mindegyik ceruzával jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Klf. méretekben.
11093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sólyom Sándor (1943-): 5 db ex libris és kisgrafika. Linómetszet, papír, egyik jelzett, többi jelzett a metszeten. Klf. méretekben.
11094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nechánszky József (1936- ): 4 db ex libris és kisgrafika. Rézkarc, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben
11095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1933 Buday György (1907-1990): Kellemes húsvéti ünnepeket kíván Buday György, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 10×7 cm
11096.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Haranghy Jenő (1894-1951): Boldog ünnepeket kívánnak Pinterits Tiborék (alkalmi kisgrafika), klisé, papír, jelzett a klisén, 11,5×15 cm
11097.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris familiae Sterbenz-Polster, 1970. Fametszet, papír, jelzett, 3. próbanyomat, 9x5 cm
11098.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Nemes Török János (1907-1980): 5 db klf. kisgrafika. Rézkarc, papír, részben jelzett, klf. méretekben
11099.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Torró Vilmos (1935-2001): 4 db ex libris és kisgrafika. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett, egyik lap szélén apró szakadással, részben hajtásnyomokkal és gyűrődésekkel, klf. méretekben.
11100.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Stettner Béla (1928-1984): 3 db kisgrafika (egyik Fészek Művészklub kisgrafikai kiállítás meghívója, másik kettő kártyanaptáron). Klf. technikák, papír, jelzett, klf. méretekben.
11102.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Ex libris tétel: 12 db vegyes ex libris (közte egyformákkal), "A. Bosco Ex Libris" feliratú régi félvászon-mappában, mappa mérete: 29,5x22 cm
11103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pekáry István (1905-1981): Szent Család és Háromkirályok. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
11104.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
64,94

Klf. magyar és külföldi alkotók (Nagy Árpád Dániel, Nagy László Lázár, Nagy Árpád Dániel, Fritz Kühn stb.): 25 db erotikus ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretek.
11105.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft