Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 46

Nagy Árpád (1894-1959) Ex libris Rácz Aladárék. Fametszet, papír Jelzett 8x7 cm
11081.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bálványos Huba (1938- ): Ex libris Szuhay Balázs. Fametszet, papír Jelzett 8x8 cm
11082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jaschik Álmos (1885-1950): Ex libris Benedek Elek (1859-1929) író. cinkográfia. Hátoldalán pecséttel jelzett 9,5x9,5 cm Képen kívül kis lyukkal
11083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74
10

Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Dr. Siklóssy László. Rézkarc, hártyapapír, jelzett. 9x5,5 cm
11084.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Andruskó Károly (1915-2008): Ex libris és kisgrafika gyűjtemény, kb. 42 db. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten. Klf. méretekben
11085.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Diskay Lenke (1924-1980): 13 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett, klf. méretekben
11086.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

László Anna (1946-2019): 9 db kisgrafika és ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11087.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

Fábián Tivadar (-): kb. 25 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben
11088.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Reich Károly (1922-1988): Szerelmespár. Klisé, papír, jelzett a klisén, hátoldalán Mozirota Veszprém nyomtatott felirattal, 15×11 cm
11089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

Meskó Anna (1943-2010) - Póka György (1944- ): kb. 40 db kisgrafika és ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben.
11090.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,09

Józsa János (1936-2019): 8 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, egyik ceruzával jelzett, többi jelzett a metszeten. Klf. méretekben.
11091.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

M. Kiss József (1936-1999): 12 db klf. ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett, részben jelzett a metszeten. Klf. méretekben
11092.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft