Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3316875
11081
485
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád (1894-1959) Ex libris Rácz Aladárék. Fametszet, papír Jelzett 8x7 cm 3316877
11082
485
Ex libris - small-graphics
Bálványos Huba (1938- ): Ex libris Szuhay Balázs. Fametszet, papír Jelzett 8x8 cm 3316873
11083
485
Ex libris - small-graphics
Jaschik Álmos (1885-1950): Ex libris Benedek Elek (1859-1929) író. cinkográfia. Hátoldalán pecséttel jelzett 9,5x9,5 cm Képen kívül kis lyukkal 3309735
11084
485
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Dr. Siklóssy László. Rézkarc, hártyapapír, jelzett. 9x5,5 cm 3254141
11085
485
Ex libris - small-graphics
Andruskó Károly (1915-2008): Ex libris és kisgrafika gyűjtemény, kb. 42 db. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten. Klf. méretekben 3300444
11086
485
2200
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): 13 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett, klf. méretekben 3300740
11087
485
2200
Ex libris - small-graphics
László Anna (1946-2019): 9 db kisgrafika és ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben. 3300573
11088
485
Ex libris - small-graphics
Fábián Tivadar (-): kb. 25 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben 3300350
11089
485
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Szerelmespár. Klisé, papír, jelzett a klisén, hátoldalán Mozirota Veszprém nyomtatott felirattal, 15×11 cm 3300747
11090
485
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010) - Póka György (1944- ): kb. 40 db kisgrafika és ex libris. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf. méretekben. 3253998
11091
485
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936-2019): 8 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, egyik ceruzával jelzett, többi jelzett a metszeten. Klf. méretekben. 3253671
11092
485
Ex libris - small-graphics
M. Kiss József (1936-1999): 12 db klf. ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett, részben jelzett a metszeten. Klf. méretekben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft