Térképek

Tételek száma: 101

1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz György és Fia-ny.), kis sérülésekkel, 115x77 cm
17146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1941 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, teljes utcajegyzékkel, autóbusz és villamos vonalakkal, szakadással, 63x48 cm
17147.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927 Magyarország közhasználatú villamos áramfejlesztő telepei és nagyfeszültségű vezetékhálózatai az 1925. évben. Tervezte: Petró István, rajzolta: Kaplonyi Sándor. Kiadja: A m. kir. kereskedelemügyi miniszter. 1 : 500.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, néhány kis sérüléssel, folttal, összességében jó állapotban, 122x85 cm
17148.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

17149.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1856 Geleralkarte des Oesterreicheischen Kaiserstaates. Csak a diszes kartust tartalmazó ív. Rézmetszet 56x50 cm
17150.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Post-Kurs-Karte von Dalmatien. Bezirk der. k.k. Post- und Telegraphen-Direktion Zara (ca 1900) 1:400,000. 72x60 cm / Postal route map of Dalmatia
17151.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1930 A Magyar Szent Korona országainak politikai térképe. Hajtva, kis beszakadással 48x33 cm
17152.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

17153.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Donne Bristol térképe. Réz nyomólemez pozitív képpel, "Plan of Bristol by B. Donne, 1826" szöveggel, 19,5x22 cm
17154.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1734 Matthias Seutter Magyarországról megjelent térképhez tartozó alfabetikus lista a térképen található, de névvel nem jelölt településekről, a megkeresésükhöz szükséges instrukciókkal. Rézmetszet 62x55 cm
17155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm
17156.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

cca 1916 Az olasz háború térképe, a Földrajzi zsebatlasz melléklete, 1 : 1.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, 41x52 cm
17157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft