1927 Magyarország közhasználatú villamos áramfejlesztő telepei és nagyfeszültségű vezetékhálózatai az 1925. évben. Tervezte: Petró István, rajzolta: Kaplonyi Sándor. Kiadja: A m. kir. kereskedelemügyi miniszter. 1 : 500.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, néhány kis sérüléssel, folttal, összességében jó állapotban, 122x85 cm
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm
1939 A Nyugati-Mecsek turista térképe. Litográfia, kiadja Pécs sz. kir. város idegenforgalmi irodája. 51x35 cm + A Keleti-Mecsek Turista térképe 31x34 cm
1734 Matthias Seutter Magyarországról megjelent térképhez tartozó alfabetikus lista a térképen található, de névvel nem jelölt településekről, a megkeresésükhöz szükséges instrukciókkal. Rézmetszet 62x55 cm
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm