Térképek

Tételek száma: 101

1893 Baranya vármegye és Veszprém vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyiken lapszéli sérüléssel, kissé foltos, 23,5x30,5 cm
17110.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1920 An American map of the Center of Paris, Chicago Tribune - Daily News, 33x41 cm.
17111.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1921 Budapest térképe, tervezte: Dr. Vigyázó János, 1 : 20.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, kissé sérült, ragasztással javított, 33,5x32 cm
17112.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1940 Keszthely és környéke térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, gyűrődésnyomokkal, 63x45 cm
17113.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm
17114.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1940-1967 3 db vasúti térkép (közte két kétoldalas): A M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe; A MÁV hálózatának átnézeti térképe / A MÁVAUT autóbusz-vonalainak átnézeti térképe; Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Változó állapotban, 16,5x30,5 cm és 40,5x63,5 cm között.
17115.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

"MOLAJ" Magyar-Szovjet Olajművek Rt. Délmagyarország térkép, kétoldalas, kissé sérült, 34x48 cm
17116.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1941 Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 28. Graz-Varazdin (Varasd) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, 61x93,5 cm
17117.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban
17118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Felsőpakony (Pest megye) üzemi térkép másolat, 1 : 10.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 54x48,5 cm
17119.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1949 Magyarország útállapot térképe 1949. június 1-én, szerk.: Tallián Ferenc, kiadja: Franklin Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. 1 : 500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., sérülésekkel, körbevágva, 67x104 cm
17120.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1984 Magyarország horgászati térképe, 1 : 550.000, jó állapotban, 97x64,5 cm
17121.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft