cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és vasúti hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép, tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi és délvidéki területekkel, 58,5x33 cm
cca 1939 Mittelbachs Große deutsche Karte für Kraftfahrer, Radfahrer, Touristen und Büro. Regensburg 62. / Németország, Regensburg környékének térképe, 1 : 200.000, Leipzig, Mittelbachs Verlag, vászonra kasírozva, kisebb sérülésekkel, 79x48 cm
cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm
cca 1910-1920 A keleti tengerpart vidéke (Balti-tenger, orosz-finn határ) térképe, 1 : 2.460.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 30,5x30 cm
cca 1925 Griebens Stadtplan von Wien / Bécs utcajegyzék és térkép, 1 : 13.500, Berlin, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt, 20 p.+ 1 (kihajtható térkép, 58x45,5 cm) t. Sérült kiadói papírborítóban.
1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, kisebb szakadásokkal, a bal felső sarokban a címert leragasztották, 115x75 cm
cca 1820 Austrian Dominions / A Habsburg Birodalom országai és tartományai, rézmetszetű térkép, metszette: Alexander Findlay, kiadta: Thomas Kelly, London, egyik szélénél kartonra ragasztva, lyukasztással, 21x25,5 cm