Térképek

Tételek száma: 101

cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és vasúti hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép, tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi és délvidéki területekkel, 58,5x33 cm
17134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 Budapest közlekedési térképe, 1 : 18.000, Bp., Pless Gyula kiadása, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 61x45 cm
17135.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900-1910 Párizs belvárosának közlekedési térképe, kisebb lapszéli sérülésekkel, 39x29,5 cm + 1975 Párizs térkép, 66,5x49 cm
17136.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1939 Mittelbachs Große deutsche Karte für Kraftfahrer, Radfahrer, Touristen und Büro. Regensburg 62. / Németország, Regensburg környékének térképe, 1 : 200.000, Leipzig, Mittelbachs Verlag, vászonra kasírozva, kisebb sérülésekkel, 79x48 cm
17137.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1947 Stoits György: Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, 1947-es kiadás, hátoldalán teljes utcajegyzékkel, kisebb sérülésekkel, 62x47,5 cm
17138.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1920-1940 Ázsia politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb szakadásokkal, foltokkal, 68x59 cm
17139.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910-1920 A keleti tengerpart vidéke (Balti-tenger, orosz-finn határ) térképe, 1 : 2.460.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 30,5x30 cm
17140.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1970 Bp., XI. kerület (Újbuda) térképe, utcajegyzékkel, kissé sérült, 98x62 cm
17141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1931 Európa hegy- és vízrajzi térképe, tervezte: Kogutowicz Károly, 1 : 18.000.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 43x28,5 cm
17142.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1925 Griebens Stadtplan von Wien / Bécs utcajegyzék és térkép, 1 : 13.500, Berlin, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt, 20 p.+ 1 (kihajtható térkép, 58x45,5 cm) t. Sérült kiadói papírborítóban.
17143.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, kisebb szakadásokkal, a bal felső sarokban a címert leragasztották, 115x75 cm
17144.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1820 Austrian Dominions / A Habsburg Birodalom országai és tartományai, rézmetszetű térkép, metszette: Alexander Findlay, kiadta: Thomas Kelly, London, egyik szélénél kartonra ragasztva, lyukasztással, 21x25,5 cm
17145.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft