Térképek

Tételek száma: 101

cca 1900 Párizs közlekedési hálózatának térképe (busz-, villamos- és hajóvonalak), 1 : 26.700, Leipzig, Wagner & Debes, 26x40 cm
17122.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900-1910 Oriens (Közel-Kelet) térképe, tervezte: Dr. Cherven Floris, rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 15.000.000, Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x36 cm
17123.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Geomorfológiai relieftípus-térkép, szerk.: Dr. Pécsi Márton, rajzolta: Szilágyi András. Bp., Offset-ny., 32,5x48 cm
17124.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1894-1895 Hunyad vármegye és Alsó-Fehér vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyik lap széle kissé sérült, 30,5x23,5 cm
17125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1920 Karte des Kantons Zug mit Grenzgebieten / Zug kanton (Svájc) térképe a vasútvonalak jelölésével, 1 : 75.000, Zürich, Art. Institut Orell Füssli, jó állapotban, néhány ceruzás jelöléssel, kissé sérült borítóval, 64,5x57,5 cm
17126.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1938 Az ezeréves Magyarország / Európa 1938 végén, kétoldalas térkép, a Pesti Hírlap kiadása, sérülésekkel, ragasztással javított, 41x57 cm
17127.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20 db várostérkép (fővárosok): Brüsszel, Kijev, Isztambul, Párizs, stb. Vegyes állapotban.
17128.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1895 Baranya vármegye és Bács-Bodrog vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, kisebb sérülésekkel, foltokkal 30,5x24 cm
17129.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910-1915 Görögország és Kréta térképe, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., jó állapotban, 66x34 cm
17130.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1890-1900 Budapest és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, körbevágva, 51x49,5 cm
17131.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17132.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

4 db régi (XVI-XVII. századi) Magyarország-térkép reprintje, vegyes állapotban, 30x35 cm és 61x47 cm között
17133.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft