https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 112

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm
1
12448.

Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm
1
12449.

Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm
1
12450.

Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm
1
12451.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
203,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm
1
12452.

Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm
1
12453.

Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm
1
12454.

Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm
1
12455.

Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 darab antik keretezett faragott fa relief: virágot szedő, illetve kiskutyákkal játszó gyermek ábrázolásokkal. Egyik jelzett, 14x9 cm, kerettel 24x17 cm
1
12456.

2 darab antik keretezett faragott fa relief: virágot szedő, illetve kiskutyákkal játszó gyermek ábrázolásokkal. Egyik jelzett, 14x9 cm, kerettel 24x17 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
3 darab részletgazdag festett gipsz keleti kerámia szobor, kis lekopásokkal, m: 22-39 cm
1
12457.

3 darab részletgazdag festett gipsz keleti kerámia szobor, kis lekopásokkal, m: 22-39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
József. Asztali kegytárgy, engóbozott kerámia, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
1
12458.

József. Asztali kegytárgy, engóbozott kerámia, jelzés nélkül, m: 23,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm
1
12459.

Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz