Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3004972
12460
483
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott férfi és nő figura, Kenya, díszítményekkel, kopással, m: 27-29 cm 2960196
12461
483
4800
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm 3117539
12462
483
70000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued. 3155549
12463
483
Állatfigurákkal díszített részletgazdag fafaragás, kopással, m: 43 cm 3155535
12464
483
Keleti bölcs. Faragott fa, m: 13 cm 3118060
12465
483
Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm 3116555
12466
483
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm 3112763
12467
483
Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm 3074006
12468
483
Afrikai faragott, festett fa szobor 42 cm 3034270
12469
483
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm 3034268
12470
483
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm 3032797
12471
483
15000
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft