Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3032781
12472
483
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal 3089518
12473
483
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm 2845488
12474
483
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm 2834768
12475
483
500
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm 2968484
12476
483
15000
Borivó szerzetes. Nagyméretű festett gipsz szobor, kis kopással, sérült , m: 45,5 cm 2965128
12477
483
15000
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm 2910245
12478
483
2200
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm 3015047
12479
483
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm 3093846
12480
483
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült 3071742
12481
483
55000
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2840579
12482
483
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm 3130702
12483
483
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft