Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3111753
12420
483
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
3142691
12421
483
110000
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
3117525
12422
483
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2650009
12423
483
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3094210
12424
483
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3221592
12428
483
26000
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm 3284373
12429
483
5500
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával. 3282626
12430
483
Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm 3282641
12432
483
32000
1932 Sződy Szilárd (1878-1939): Margot. Bronz plasztika, fa lapra erősítve, jelzett, 25x24 cm 3282638
12433
483
Petőfi büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 14,5 cm 3282556
12434
483
Jelzés nélkül: Adolf Hitler. Bronz relief 1930-40 körül, 17x13 cm 3271182
12435
483
Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft