https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 112

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
1
12420.

Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
687,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
1
12421.

Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
1
12422.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
1
12423.

Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
1
12424.

Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm
1
12428.

Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.
1
12429.

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm
1
12430.

Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1932 Sződy Szilárd (1878-1939): Margot. Bronz plasztika, fa lapra erősítve, jelzett, 25x24 cm
1
12432.

1932 Sződy Szilárd (1878-1939): Margot. Bronz plasztika, fa lapra erősítve, jelzett, 25x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Petőfi büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 14,5 cm
1
12433.

Petőfi büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Adolf Hitler. Bronz relief 1930-40 körül, 17x13 cm
1
12434.

Jelzés nélkül: Adolf Hitler. Bronz relief 1930-40 körül, 17x13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
18
 
Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm
1
12435.

Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz