Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 39

20195.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

20196.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Márk Gergely: Magyar rózsák könyve. Bp., 2004, Mezőgazda Kiadó, 169 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20197.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., [1940.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t. +303 p.+IX t. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült papír védőborítóban.
20198.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
20199.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

20200.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20201.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Fehér Béla - Gálffy Zsuzsanna: Kakastaréj. Írások a magyar konyháról. Culinaria Hungarica. Bp., 2002, Kortárs. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1936.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. III. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20203.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

20204.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Rózsáné Bóna Bernadett: Édes múlt - édes jelen. "Sweet memories." DEDIKÁLT! Mándok, 2019., Mándok Közösség Műemlékeinek Megmentéséért Egyesület. Mándok, Kisvárda, Nyíregyháza, Szerencs, Miskolc, Maklár, Eger, Salgótarján, Balassagyarmat, Szentendre, Esztergom jelentősebb cukrászati múltjába engedd bepillantást. Szövegközti képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
20205.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20206.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft